« Wróć

Aqua Baby - zapisy na nowy sezon 2020/2021

 ZAPISY NA SEZON 2020/2021 ZAKOŃCZONE

 Zajęcia na basenie to atrakcja nie tylko dla dziecka, ale także dla jego opiekuna. To doskonała zabawa i relaks, zarówno fizyczny jak i psychiczny, a także nauka. Podczas zajęć uczą się przede wszystkim rodzice, którzy muszą zachować spokój, opanować strach i potrafić w każdej chwili odpowiednio zareagować. Wspólne pływanie rodzica z dzieckiem pogłębia więzi emocjonalne, buduje zaufanie, daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie jest wspaniałą formą wspólnie i aktywnie spędzania wolnego czasu.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktorka, Katarzyna Sobczak, doktorantka AWF Poznań. Zajęcia prowadzone są w zorganizowanych grupach z uwzględnieniem wieku dzieci, przez co ćwiczenia są dostosowane do możliwości wszystkich małych uczestników. Od poniedziałku do czwartku do godziny 15.00 może porozmawiać z Katarzyną Sobczak, dzwoniąc pod nr tel. 506 440 330.

Dzięki grupowej formie zajęć, maluchy mają okazję spotkać się  i zaprzyjaźnić z rówieśnikami.

Zajęcia prowadzone wg autorskiego programu dra Krzysztofa Pietrusika, wykładowcy AWF Poznań. Program składa się z 30 lekcji, podzielonych na III etapy nauczania.

Realizując program umożliwiamy dziecku nabycie następujących umiejętności:

  •      samodzielnego leżenia na grzbiecie
  •      samodzielnego leżenia na piersiach z pasywnym podtrzymaniem
  •      samodzielnego zanurzenia się pod powierzchnię wody (nurkowanie)
  •      samodzielnego wślizgu do wody połączonego z nurkowaniem
  •      nabycie umiejętności przemieszczania się w leżeniu na piersiach i grzbiecie przy pomocy prymitywnych ruchów nóg i ramion

 

Przed zajęciami zapoznaj się z REGULAMINEM oraz OGÓLNYMI WARUNKAMI ZAJĘĆ.

 

 ZAPISY NA SEZON 2020/2021 ZAKOŃCZONE

 

Galeria