« Wróć

Bezpieczeństwo w czasie kapieli wodnych

 

Bezpieczeństwo w czasie kapieli wodnych

 

Rozpoczął się okres wakacyjny, nadchodzą upalne dni czeka nas świetna zabawa podczas lata. Jedną z najprzyjemniejszych form spędzenia wolnego, wakacyjnego czasu jest wypoczynek nad wodą. W tym miejscu oczywiście zachęcam do aktywnego korzystania z usług kaliskiego Aquaparku.

Nad bezpieczeństwem gości Parku Wodnego czuwają pracownicy Spółki, w szczególności ratownicy oraz pracownicy ochrony. W tym roku Aquapark zwiększył liczebność grupy ratowników obsługujących baseny wewnętrzne i zewnętrzne, jak również zapewnił dodatkową ochronę. „Celem jest dostarczenie gościom jak najwyższej jakości obsługi, a przede wszystkim zagwarantowanie użytkownikom basenów maksymalnego bezpieczeństwa”- informuje Prezes Zarządu Aquaparku Radosław Janczak.

Kaliski Aquapark dokłada wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo odwiedzającym. Regulaminy, zalecenia czy polecenia pracowników Parku Wodnego służą zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa podczas korzystania z basenów. „Należy pamiętać, że woda to żywioł. Bez zaangażowania w przestrzeganiu regulaminów i zasad bezpiecznego wypoczynku w wodzie przez użytkowników basenów, może okazać się bardzo niebezpieczna”- wskazuje Łukasz Ścisły, szef ratowników Aquaparku. „Stąd też apelujemy o odpowiedzialność, wyobraźnię i dostosowanie się do reguł panujących w Aquaparku”- dodaje.

Największym zagrożeniem są osoby, które nie stosują się do przyjętych zasad, tym samym stwarzając niebezpieczeństwo dla siebie samych i innych osób korzystających z basenów.

Otwieramy sezon letni w Aquaparku, przed nami okres wakacyjny, bawmy się znakomicie ale i bezpiecznie w kaliskim Aquaparku.

 

 

Galeria