« Wróć

Otwarcie sezonu letniego

 

 

Wakacje, słońce, plaża, woda i dużo frajdy. Kaliski AQUAPARK zaprasza na kąpiele wodne i słoneczne na świeżym powietrzu czas zacząć.

Już w tą sobotę odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski o puchar Prezesa AQUAPARK KALISZ pod patronem TEM USA Kettlebell Lifting- International Kettle.

W ubiegłym miesiącu na terenie Kaliskiego Parku Wodnego przeprowadzono szereg prac mających na celu przygotowanie basenów i terenów zewnętrznych na sezon letni.

Oczyszczono niecki basenów zewnętrznych, uruchomiono filtry uzdatniające wodę oraz pompy atrakcji. Wszystkie urządzenia mieszczące się na basenach zewnętrznych przeszły kontrolę i są w 100% sprawne. Zjeżdżalnie zewnętrzne zostały poddane testom serwisowym i działają bez zarzutów.

Jak co roku, woda w nieckach została przebadana przez SANEPID. Wyniki kontroli potwierdziły wysoką jakość wody w kąpielisku Kaliskiego AQUAPARKU.

W sezonie letnim baseny zewnętrzne będą funkcjonować w godzinach 10:00- 20:00.

Już w ten weekend rozpoczyna się okres wakacyjny, nie tylko dla dzieci i młodzieży. Wszystkich miłośników kąpieli wodnych zapraszamy do korzystania ze strefy zewnętrznej od godziny 10:00.

"Chcielibyśmy zaprosić do aktywnego korzystania z usług Kaliskiego AQUAPARKU dedykowanych zarówno młodszym jak i starszym Gościom naszego Parku Wodnego.

Pragniemy, aby tegoroczne wakacje upłynęły pod znakiem dobrej zabawy i aktywności fizycznej"- mówi Radosław Janczak, Prezes Zarządu AQUAPARK KALISZ. "Sezon wakacyjny rozpoczynamy 25. czerwca Otwartymi Mistrzostwami Wielopolski o puchar Prezesa AQUAPARK KALISZ pod patronem TEM USA Kettlebell

Lifting- International Kettle"- dodaje Prezes.

Podobnie jak w tamtym roku, propagujemy aktywne spędzanie czasu wakacyjnego, dlatego będziemy zachęcać do uczestnictwa w Aqua Aerobiku. Zapraszamy ponadto do udziału w aktywnych imprezach organizowanych przez Kaliski

AQUAPARK: Maraton Rowerowy, Maraton ZUMBY na basenach zewnętrznych czy Maraton Aqua Aerobiku.

AQUAPARK przygotował również specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży- w każdą środę organizowane będą warsztaty Streetball prowadzone przez Kaliskie Towarzystwo Koszykówki.

W tym roku nowością w Kaliskim AQUAPARKU jest nowootwarty wodny plac zabaw.

Idealne miejsce zabaw dla najmłodszych Gości- dużo frajdy dla maluchów, wypoczynek dla rodziców.

Podobnie jak w poprzednim sezonie letnim, w strefie zewnętrznej działa bar.

Przez cały czas funkcjonuje oczywiście strefa wewnętrzna Kaliskiego Parku Wodnego. Gości, którzy chcą się schronić przed słońcem, zapraszamy na baseny wewnętrzne. Kupując bilet na baseny wewnętrzne, można swobodnie przemieszczać się pomiędzy strefą wewnętrzną i zewnętrzną Parku Wodnego. Od czerwca obowiązuje promocja na baseny wewnętrzne- kupując bilet na dwie godziny, trzecia godzina gratis. Zachęcamy do skorzystania z letniej promocji Kaliskiego AQUAPARKU.

Tegoroczne lato zapowiada się upalnie, zatem czas zacząć wakacje z AQUAPARKIEM KALISZ. Życzymy dużo świetnej zabawy i samych słonecznych dni.

 

 

 

Galeria