« Wróć

Pomysł na prezent - karnet wartościowy

Szukasz prezentu dla bliskich, dla przyjaciół, dla siebie? Idealnie trafiłeś. Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję: karnet wartościowy, który daje możliwość skorzystania z usług oferowanych przez kaliski Aquapark.

Karnet wartościowy to sprawdzone i ciekawe rozwiązanie dla każdego - rodziny, przyjaciół, pracowników. To idealny pomysł na prezent, doskonała, nowoczesna, a przede wszystkim zdrowa alternatywa dla prezentów rzeczowych. 

Nasz karnet sprzedawany jest w formie karty, która zostaje doładowana środkami pieniężnymi. To Ty decydujesz na jakie usługi i za jaką kwotę chcesz doładować kartę. Nie musisz z góry wybierać konkretnych dni i godzin, przychodzisz kiedy masz ochotę i korzystasz ile chcesz z atrakcji Kaliskiego Parku Wodnego. A za wszystko płacisz środkami zgromadzonymi na karcie.

Kupując karnet możesz otrzymać nawet do 30% dodatkowych środków do wykorzystania. Tym samym wartość zgromadzonych przez Ciebie środków na karcie, zwiększa się. Dla przykładu doładowując kartę za 200 zł masz do wykorzystania aż 240 zł. Ta kwota nigdy nie przepada. Nawet jeśli termin ważności minie, wystarczy, że doładujesz kartę najniższą kwotą a zostanie ona dodana do zgromadzonych już środków. Kartę można wielokrotnie doładować. Przy pierwszym zakupie pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 20 złotych i karta staje się Twoją własnością.

Galeria