« Wróć

Aqua Baby

Zajęcia na basenie to atrakcja nie tylko dla dziecka, ale także dla jego opiekuna. To doskonała zabawa i relaks, zarówno fizyczny jak i psychiczny, a także nauka. Podczas zajęć uczą się przede wszystkim rodzice, którzy muszą zachować spokój, opanować strach i potrafić w każdej chwili odpowiednio zareagować. Wspólne pływanie rodzica z dzieckiem pogłębia więzi emocjonalne, buduje zaufanie, daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie jest wspaniałą formą wspólnie i aktywnie spędzania wolnego czasu.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktorka, Katarzyna Sobczak, doktorantka AWF Poznań. Zajęcia prowadzone są w zorganizowanych grupach z uwzględnieniem wieku dzieci, przez co ćwiczenia są dostosowane do możliwości wszystkich małych uczestników. Od poniedziałku do czwartku do godziny 15.00 może porozmawiać z Katarzyną Sobczak, dzwoniąc pod nr tel. 506 440 330.

Dzięki grupowej formie zajęć, maluchy mają okazję spotkać się  i zaprzyjaźnić z rówieśnikami.

Zajęcia prowadzone wg autorskiego programu dra Krzysztofa Pietrusika, wykładowcy AWF Poznań. Program składa się z 30 lekcji, podzielonych na III etapy nauczania.

Realizując program umożliwiamy dziecku nabycie następujących umiejętności:

  •      samodzielnego leżenia na grzbiecie
  •      samodzielnego leżenia na piersiach z pasywnym podtrzymaniem
  •      samodzielnego zanurzenia się pod powierzchnię wody (nurkowanie)
  •      samodzielnego wślizgu do wody połączonego z nurkowaniem
  •      nabycie umiejętności przemieszczania się w leżeniu na piersiach i grzbiecie przy pomocy prymitywnych ruchów nóg i ramion

 

Przed zajęciami zapoznaj się z REGULAMINEM oraz OGÓLNYMI WARUNKAMI ZAJĘĆ.

 

Warunkiem udziału w zajęciach jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa. Zapisy trwają do 15 września. Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Zapisy na nowy sezon 2018/2019 zajęć aqua baby zostały zakończone.
dokonujemy zapisów na listę rezerwową.


Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Wiek dziecka (podany w miesiącach)*
Jestem zainteresowana/y zakupem karnetu

Podaj kod z obrazka

Zatwierdzając ten formularz zapoznałeś się z ogólnymi warunkami zajęć akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Galeria