« Wróć

W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane

Dzień dobry!
Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych informujemy, że:
Administratorem Twoich danych osobowych jest AQUAPARK KALISZ Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Sportowa 10, 62-800, nr tel. 62 598 67 00; adres email: biuro@park-wodny.kalisz.pl.

Inspektorem ochrony danych osobowych jest Mariusz Adamiak, tel. 602 515 576, e-mail: iod@park-wodny.kalisz.pl

Odbiorcami Twoich danych osobowych są podmioty powiązane z AQUAPARK KALISZ, pracownicy oraz współpracownicy tych podmiotów.
Twoje dane osobowe będą przechowywane dla celów marketingowych przez cały okres prowadzenia działalności przez AQUAPARK KALISZ Sp z o.o., chyba, że wcześniej podejmiesz decyzję o rezygnacji, co spowoduje usunięcie danych z bazy.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, o którym mowa w art. 51 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy tego rozporządzenia.
Podanie przeze Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne aby otrzymywać informacje o promocjach i rabatach od AQUAPARK KALISZ sp. z o.o.
Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania a także w sposób niezautomatyzowany przez osoby do tego uprawnione.
W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości. Aby zrezygnować wyślij swoje imię, nazwisko oraz nr telefonu na adres info@park-wodny.kalisz.pl. W tytule wiadomości wpisz REZYGNACJA