« Wróć

Regulamin Wakacyjny Kurs Pływania


1. Wakacyjny kurs nauki pływania składa się z dziesięciu jednostek lekcyjnych. W każdym dniu kursu odbywają się dwie lekcje. Każda lekcja trwa godzinę. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku przez tydzień, w godzinach od 10 do 12 na basenach wewnętrznych.

2. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną (wypełniając formularz zamieszczony na stronie www.aquaparkkalisz.pl). Zapisując uczestnika należy podać imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy.

3. Należność za kurs (150zł) należy uregulować najpóźniej dwa dni przed rozpoczęciem kursu.

4. Wszelkie zapytania należy kierować do koordynatora instruktorów nauki pływania: Łukasza Ścisłego telefonicznie 698 800 695 lub na email: naukaplywania@park-wodny.kalisz.pl

5. Do uczestnictwa w zajęciach upoważnia karnet, który uczestnik otrzymuje po uregulowaniu należnej kwoty za kurs w kasie wewnętrznej Aquaparku.

6. Zajęcia zostaną uruchomione po utworzeniu minimum 4 osobowej grupy. Grupy mogą liczyć od 4 do 12 uczestników. O utworzeniu grupy informuje telefonicznie Łukasz Ścisły najpóźniej trzy dni przed rozpoczęciem kursu.

7. Czas zajęć to 120 minut plus 10 minut czasu technicznego z przeznaczeniem na przebranie.

8. Organizator AQUAPARK KALISZ ma prawo łączenia grup (jeśli nie zbierze się wystarczająca liczba osób), do zmiany godzin odbywających się zajęć dla poszczególnych grup. O wszystkich zmianach Uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

9. Instruktor prowadzący zajęcia: Łukasz Ścisły.

10. Sprzęt do nauki pływania zapewnia organizator.

11. W sprawach nieujętych obowiązuje regulamin Parku Wodnego.