O nas

 

 

Chcesz zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas? Zapraszamy do naszego Klubu Fitness. To miejsce stworzone z myślą o Tobie.

Nowoczesna Sala Fitness, największa Sala Treningu Funkcjonalnego z gumami TRX, Ścianka Wspinaczkowa, Sala Rowerowa, Sala Wolnych Ciężarów z jedym w Kaliszu HAMMER STRENGTH oraz Sala Cardio z wielofunkcyjnym sprzętem renomowanej firmy LIFE FITNESS.

Zapraszają:

 

Katarzyna Pyjecka Katarzyna Pyjecka MANAGER KLUBU / INSTRUKTOR FITNESS / AQUA AEROBIK / INSTRUKTOR TAŃCA / TRENER PERSONALNY

Manager Klubu Fitness. Studiowała na kierunku Wychowanie Fizyczne Organizacja i Zarządzanie Sportem na AWF w Poznaniu. Ukończyła wiele szkoleń o tematyce manadżerskiej m in. Manadżer Klubu Fitness w szkole Life Fitness Academy.  Trener Personalny, Instruktor Fitness, Aqua Aerobiku oraz Tańca Towarzyskiego  „B”  klasowej kategorii w tańcach Latynoamerykańskich. Wieloletnia zawodowa tancerka w Klubie Tańca Towarzyskiego BOTAGOGOS oraz Centrum Tańca WYPAYCH w Kaliszu. W swojej długoletniej karierze tanecznej może pochwalić się osiągnięciami na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą ,nowożeńcami, a także rytmikę z przedszkolakami. Kasia w Klubie zaprasza na Treniingi Personalne, zajęcia Multi Modelling oraz Aqua Aerobik.

Agata Zając Agata Zając INSTRUKTOR FITNESS / TRENER PERSONALNY

Absolwentka AWF w Poznaniu. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, aqua fitness, trener personalny oraz instruktor pływania. Uwielbia sport pod każdą postacią, ale jej największą miłością i pasją jest fitness, którym zajmuje się od 2009 r. Prowadzi swojego bloga o zdrowym i aktywnym stylu życia. Doświadczenie, które zdobyła pracując jako instruktor wykorzystuje do prowadzenia zajęć takich jak ABT, TBC, Lift it, Multi Modelling, Interwał + BOSU, HIIT, Aerobox ,Stretching.
"Uwielbiam fitness za to jak kształtuje ciało, ale przede wszystkim za pozytywną energię, której za każdym razem dostarcza. W życiu i na zajęciach wyznaję zasadę: "Jeśli nie zawodzisz to znaczy, że nie starasz się wystarczająco mocno".

Przemysław Świerczak Przemysław Świerczak INSTRUKTOR FITNESS / KULTURYSTYKI / TRENER PERSONALNY

Absolwent AWF w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Trener gimnastyki sportowej II klasy. Instruktor: kulturystyki, pływania, narciarstwa i kajakarstwa. Nauczyciel  akademicki z wieloletnim  doświadczeniem zawodowym w  obszarze kultury fizycznej. Przemek zaprasza na zajęcia TRENING CROSS+TRX, MEGA FORMA+TRX, TRENING NARCIARSKO SNOWBOARDOWY(zimą) oraz trening personalny. Nadzoruje ćwiczenia na siłowni, służy radą oraz daje wskazówki dla efektywnego treningu.

Ewa Helman Ewa Helman INSTRUKTOR FITNESS / INSTRUKTOR PILATES / INSTRUKTOR INDOOR CYCLING

Absolwentka AWF w Poznaniu specjalność nauczycielska oraz Instytut Wychowania Fizycznego w Koninie specjalność gimnastyka korekcyjna. Ewa prowadzi zajecia z Aeroboxu, Fit Ball, PUMP, Pilates oraz zajęcia rowerowe INDOOR CYCLIG. Zapraszam na wyjątkowe zajęcia fitness oraz indoor cycling, które dzięki swojej zmiennej intensywności wzmocnią umysł i ciało!! Przełamujcie swoje słabości wspólnie ze mną.

Zadbajcie wreszcie o własne kręgosłupy na zajęciach FIT BALL i PILATES!!! Wzmocnimy całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha i grzbietu. Zapraszam na zajęcia Pilates Klasyczny, Pilates Ring, Pilates Equipments  poczujecie mięśnie, o których nie wiedzieliście , że istnieją. Gwarantuje dobrą zabawę!!

Małgorzata Romańczyk Małgorzata Romańczyk INSTRUKTOR JOGI

Joga wplotła się w jej życie łącząc ćwiczenia, ciało i umysł w nowy styl życia. Od kilku lat zdobytą wiedzę podczas kursów i seminariów przekazuje innym, ucząc wszystkich chętnych, którzy chcą poznać ten ciekawy system uzyskania harmonii organizmu. Joga traktuje człowieka jako całość nie dzieląc go na poszczególne elementy, jak: ciało, umysł czy dech. Gosia zaprasza na zajęcia Joga oraz Joga dla początkujących.

Anna Szwarc Anna Szwarc INSTRUKTOR FITNESS / AQUA AEROBIK /INSTRUKTOR TAŃCA / FIZJOTERAPEUTA

.Absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia w Poznaniu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła w wieku 7 lat trenując Taniec Towarzyski. Po długich kilkunastu latach ciężkiej pracy, może pochwalić się sukcesami na Turniejach Tańca na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Posiada wysoką klasę taneczną "B" w tańcach latynoamerykańskich  i standardowych. Fizjoterapeutka z wykształcenia i zamiłowania.Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, grupy mażoretek oraz zajęcia pierwszego tańca z nowożeńcami. W Klubie zaprasza na zajęcia Zdrowy Kręgosłup oraz Aqua Aerobik.

Tomasz Irzykowski Tomasz Irzykowski INSTRUKTOR INDOOR CYCLING

Pasjonat i Zawodnik Kaliskiej Grupy 29R aktywny na polu Maratonów MTB. Swoje doświadczenie oraz wiedzę w głównej mierze zawdzięcza swojej wytrwałości w treningach i startach w Maratonach MTB, których ma na swoim koncie kilkaset. Jako zawodnik ma wiele sukcesów w GOGOLMTB Maraton, włącznie z wygraną w klasyfikacji generalnej tego Maratonu w 2016r. Jego pasją jest rower bez względu w jakiej formie OUTDOOR czy też INDOOR. Na tym jego pasję się nie kończą bo do tego należy dodać, że jest również w pełni Profesjonalnym instruktorem Kitesurfingu. Jeśli chcesz poprawić formę i kondycję to tylko z Tomaszem i jego zajęcia są właśnie dla Ciebie. W Klubie zaprasza na zajęcia INDOOR CYCLING.

Gabriela Andrzejewska Gabriela Andrzejewska INSTRUKTOR FITNESS / AQUA AEROBIK / FIZJOTERAPEUTA

.Instruktor Fitness, z zamiłowania i  z wykształcenia magister fizjoterapii. Na co dzień pełna energii i uśmiechu. Uwielbia taniec i podróże. Jej motto życiowe: "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą". W Klubie prowadzi zajęcia Zdrowy Kręgosłup, Brzuchy, Stretching oraz Aqua Aerobik".

Szymon Fleischer Szymon Fleischer TRENER PERSONALNY

Zawodnik IFBB w Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu, Certyfikowany Trener Personalny. Swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął w 2010r. Sam w sobie jest wizytówką swojej długiej i ciężkiej pracy. Jako trener personalny pomoże osiągnąć sukces i dać ogrom pozytywnej energii, a także motywacji do działania swoim podopiecznym. Kształtowanie w ludziach sportowej formy daje mu wiele satysfakcji, ale prawdziwym sukcesem jest poprawa ich jakości życia, eliminacja kolejnych czynników stresogennych, tym samym stały progres sylwetkowy jak i osobisty. Pamiętaj jeśli masz cel i okazję jedyną w życiu, by ziścić każde marzenia, chwile, która wszystko zmieni, chwytaj ją. W Klubie zaprasza na treningi personalne.