« Wróć

Ciało

Rytuał Czekoladowy

Zabieg czekoladowy to ekskluzywny zabieg na ciało działający na wszystkie zmysły i oferujący niepowtarzalne odczucia. Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnych składników. Zabieg ten wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady. Występująca w czekoladzie kofeina pobudza krążenie i poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. To z kolei usprawnia funkcjonowanie komórek skóry, spowalnia proces starzenia się, a także wpływa na zwiększenie napięcia skóry.

Pachnące słodyczą i gorącą czekoladą rytuały w jednej chwili wprawiają w doskonały nastrój, odprężają i napawają optymizmem.

•   czekoladowo-aromatyczny peeling ciała

•   maska-okład z gorącej czekolady

•   czekoladowy masaż poprawiający krążenie krwi, dający przyjemne uczucie błogiego stanu, pozostawiający apetyczny zapach na skórze

Czas trwania zabiegu: ok. 90 minut
Cena zabiegu: 170 zł
 

 

Kawowy zabieg antycellulitowy

Zabieg wyszczuplająco - drenujący. Działa przeciwobrzękowo, zapobiega powstawaniu cellulitu oraz niweluje już istniejący. Przyspiesza przemianę materii, stymuluje zużycie tlenu w komórkach. Stabilizuje zdolność wiązania wody w skórze. Ujędrnia oraz uelastycznia, a także poprawia koloryt skóry. Wspomaga kurację odchudzającą oraz usuwa z organizmu zbędne metabolity.

Czas trwania zabiegu: ok. 90 minut

Cena zabiegu: 170 zł
 
Zabieg intensywnie nawilżający i wygładzający

Wydobywa naturalne piękno ciała, przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu i przyspiesza regenerację skóry. Ekskluzywna, kremowa maska zawierająca wyciągi z peruwiańskiej rośliny Tara, hibiskusa białego i melasy buraka cukrowego, idealnie odżywia i nawilża. Wzmocnione zostają naturalne mechanizmy ochronne, które opóźniają procesy starzenia się skóry wywołane czynnikami zewnętrznymi. W rezultacie skóra odzyskuje gładkość i elastyczność.

Czas trwania zabiegu: ok. 75 minut

Cena zabiegu: 150 zł
 
Morski zabieg detoksykująco odżywczy

Zabieg oparty na idei talassoterapii, dostarczający skórze całe bogactwo składników, jakie oferuje morze. W 100% naturalny Muł Morski z solami mineralnymi poprawia kondycję skóry, staje się ona gładsza, odżywiona i napięta. Zabieg wspomaga również usuwanie toksyn z organizmu. Skierowany dla kobiet i mężczyzn potrzebujących dodatkowego zastrzyku energii, poprawy samopoczucia i pełnego relaksu.

Czas trwania zabiegu: ok. 90 minut

Cena zabiegu: 220 zł

 

Masaż z użyciem głębokiej podczerwieni SELENIA

Profesjonalny zabieg z zakresu kosmetyki estetycznej, łaczy w sobie częstotliwość radioelektryczną oraz fotostymulację promieniami podczerwonymi. Zabieg na ciało pozwala modelować sylwetkę, drenować, tonizować oraz skutecznie walczyć z cellulitem. Po pierwszym zabiegu skóra staje się odżywiona i wygładzona.


 - Zabieg na piersi
Czas trwania zabiegu: ok.20 minut
Cena zabiegu: 60 zł

 - Zabieg na brzuch
Czas trwania zabiegu: ok.40 minut
Cena zabiegu: 100 zł

 - Zabieg na uda
Czas trwania zabiegu: ok.40 minut
Cena zabiegu: 100 zł

 - Zabieg na pośladki
Czas trwania zabiegu: ok.30 minut
Cena zabiegu: 80 zł

 - Zabieg na ramiona
Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
Cena zabiegu: 80 zł