Praca

Pracownik obsługi Saun

Spółka AQUAPARK KALISZ zatrudni i przeszkoli pracownika na stanowisku obsługi saun w AQUAPARK KALISZ przy ul. Sportowej 10.

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z sauny
  • doświadczenie mile widziane
  • umiejętność właściwego i taktownego postępowania z Klientami oraz wzbudzania zaufania

Obowiązki:

  • wykonywanie ceremonii zapachowych w saunie
  • zapewnianie zgodnej z obowiązującymi standardami obsługi klienta
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • kontrola działania saun, czuwanie nad przestrzeganiem regulaminu przez Klientów
  • praca wyłącznie w godzinach popołudniowych oraz w weekendy w trybie zmianowym

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • praca według miesięcznego harmonogramu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres biuro@park-wodny.kalisz.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Spółka AQUAPARK KALISZ poszukuje  pracowników na stanowisko: Pracownik Serwisu Sprzątającego w AQUAPARK KALISZ przy ul. Sportowej 10.

Obowiązki:

  •          sprzątanie powierzchni wewnętrzych  i zewnętrznych obiektu Kaliskiego Parku Wodnego  będącego własnością „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu znajdującego się przy ul. Sportowej 10,

- wewnątrz obiektu: utrzymanie czystości w całym obiekcie, bieżące zbieranie wody z posadzek w szatniach i na hali basenowej, czyszczenie i mycie niecek basenowych, zjeżdżalni wewnętrznych, innych urządzeń hali basenowej, urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach fitness, czyszczenie i konserwację ciągów komunikacyjnych, mycie przeszkleń wewnętrznych i zewnętrznych, mycie okien, sprzątanie pomieszczeń biurowych, dezynfekcję ścian, podłóg, sufitów i przybasenia, sprzątanie w toaletach, uzupełnianie na bieżąco w papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie/piance i uzupełnianie środków zapachowych w toaletach, bieżąca wymiana worków w koszach,

-  w okresie letnim na basenach zewnętrznych: całodzienne utrzymanie czystości całego terenu, na którym znajdują się baseny zewnętrzne, czyszczenie i mycie niecek basenowych, zjeżdżalini zewnętrznych, czyszczenie „nogomyj”, czyszczenie przeszkleń, uzupełnianie na bieżąco w papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie/piane i uzupełnianie środków zapachowych w toaletach zewnętrznych, bieżące usuwanie rzeczy pozostawionych przez klientów na całym terenie, bieżąca wymiana worków w koszach,

  •          praca  w trybie zmianowym
  •          ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  •          umowa o pracę
  •          systematyczną wypłatę wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 694 396 243 lub wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres biuro@park-wodny.kalisz.pl

RATOWNIK WODNY

ZATRUDNIMY RATOWNIKÓW WODNYCH W KALISKIM AQUAPARKU

Wymagania obowiązkowe:
- uprawnienia Ratownika Wodnego
- ukończony Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Dodatkowe atuty

- doświadczenie ratownicze w obiektach rekreacji wodnej

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie
- elastyczny grafik dyżurów
- pracę w prestiżowym kompleksie rekreacyjno-sportowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres naukaplywania@park-wodny.kalisz.pl .

Pracownik ds. Techniczno-Gospodarczych - Elektryk

Spółka „AQUAPARK KALISZ” ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik ds. Techniczno-Gospodarczych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za kontrolę oraz okresowe przeglądy rozdzielni elektrycznych, kontrolę prawidłowości pracy urządzeń kotłowni i wentylatorowni, kontrolę oraz okresowe przeglądy rozdzielni elektrycznych, okresowe czyszczenie przedfiltrów przy pompach wirowych, czyszczenie filtrów przy dmuchawach, wszystkie inne prace związane z elektryką.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne kierunkowe,
- świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji o napięciu do 1 kV,
- wskazane uprawnienia pomiarowe do 1 kV i grupa dozorowa do 1 kV,
- dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,
- doświadczenie zawodowe na stanowiskach wymagających wymienionych uprawnień,
- dobry stan zdrowia

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres rekrutacja@park-wodny.kalisz.pl lub w siedzibie AQUAPARK KALISZ sp. z o.o. przy ul. Sportowej 10, w Dziale Kadr, II p, pokój 3.10. Tel. 694 396 323 lub 62 598-67-08